Preskočiť na obsah
Rastislav Tomaník

Administratíva a podporné služby

Rastislav Tomaník

Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Obec
Temeš
Od roku
2017
IČO
50 963 627

Rastislav Tomaník

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
972 29 Temeš
Na trhu od
15. júna 2017
IČO
50 963 627
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Podnikanie v číslach

9
rokov na trhu
2017
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Rastislav Tomaník

Rastislav Tomaník – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Temeš. Podniká od 15. júna 2017.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby.

Základné údaje

Obchodné meno
Rastislav Tomaník
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
50 963 627
Dátum vzniku
15. júna 2017
Miesto podnikania
972 29 Temeš
Živnostenský register
Okresný úrad Prievidza, vložka č. 340-40160
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Rastislav Tomaník zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Rastislav Tomaník?

Miesto podnikania je v obci 972 29 Temeš.

Čím sa Rastislav Tomaník zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby.

Aké je IČO – Rastislav Tomaník?

IČO je 50 963 627.

Odkedy podniká Rastislav Tomaník?

Podnikanie začalo 15. júna 2017. Na trhu pôsobí 9 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Rastislav Tomaník podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese rastislav-tomanik.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.